Skip to Main Content
Kobieta ciesząca się na widok psa

Wspomaganie masy ciała

Wspólnymi siłami możemy położyć kres otyłości wśród zwierząt

Co trzeci opiekun nie rozpoznaje problemu z nadwagą u swojego pupila. Twoje wsparcie jest kluczowe, by zakończyć epidemię otyłości wśród zwierząt.

Karmisz z miłością. Waga wraca do normy.

Pomóż zrozumieć opiekunom zwierząt, jak dodatkowe smakołyki i jedzenie dla ludzi negatywnie wpływają na masę ciała zwierzęcia. Opublikuj historię w mediach społecznościowych kliniki, by zwiększyć świadomość na temat otyłości u zwierząt.

Spraw, by rozmowa o utracie masy ciała była pozytywnym doświadczeniem

Zapewnij opiekunów zwierząt, że nie są sami oraz, że mogą pomóc swojemu pupilowi osiągnąć prawidłową masę ciała w prosty sposób, zaczynając od zmiany karmy.

Zaloguj się lub zarejestruj się, aby dowiedzieć się więcej

Dodatkowe informacje o produktach i materiały są dostępne dla lekarzy weterynarii posiadających zarejestrowane konta HillsVet.com.

 

Nie masz jeszcze konta?

 

Dołącz do nas już dziś i odblokuj wszystkie narzędzia, które przygotowaliśmy dla Twojej kliniki!

Polityka prawna i prywatności | Obowiązujący regulamin

Laptop z narzędziem Quick Reco

Łatwiejszy sposób tworzenia rekomendacji

Wybierz spośród różnych typów zaleceń i dostosuj spersonalizowane zalecenie żywieniowe do unikalnych wymagań pacjenta w ciągu zaledwie kilku kliknięć.

Quick Reco

Pytania? Mamy odpowiedzi.

Masz pytania dotyczące Hill's lub potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć odpowiednią karmę Hill's dla Twoich pacjentów.

ODNIESIENIA:

  1. 2022 Raport o stanie otyłości zwierząt domowych w USA z 2022 r. Association for Pet Obesity Prevention (Stowarzyszenie na rzecz zapobiegania otyłości u zwierząt).